Astrologia

Proponujemy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dziedzina świadomości o cywilizacji stosującej paru tysięcy lat. Wiedzę tę wykorzystywano i bierze się nadal w praktyce. Jest ona jeszcze skuteczna oraz prowadzona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie biegłość interpretacji własnego kosmogramu urodzeniowego pomaga świadomie kierować swoim byciem. Rozumiejąc podstawy astrologiczne posiadamy okazja interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkowicie nieznajomych. W czasie kursu przystępnie wyjaśnione zostaną wszystkie niezbędne składniki astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik zdobędzie wprawę interpretacji horoskopu.Tematem zainteresowań kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zapoznanie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki wyszukiwania i określania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne ćwiczenia interpretacji horoskopów, dostrzeganie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami oraz indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, kontaktach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów własnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka pracy astrologa,
kurs astrologii dla początkujących dokonuje się w trakcie 2 weekendów. Jest zatem kurs dla osób, które właśnie startują naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma zawsze od 6 do 10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy zdobywają osobiste dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już dzisiaj! Astrologia to nie tylko pasjonujące zajęcie ale dodatkowo wiedza o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski specjalista Carl Gustav Jung scharakteryzował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej prawdy – będzie to najlepiej wykorzystany czas w Twoim życiu oraz najefektywniejsza lokata – lokata w siebie.